Setkali jste se již někdy s pojmy jako spedice nebo logistika? Většina lidí si myslí, že se jedná o jedno a to samé, někteří tuší, že tam rozdíly budou, ale jen minimální. Jak to vlastně skutečně je už ví jen expert nebo člověk, který se tímto živí. Dnes si osvětlíme, co znamená pojem spediční společnost.

Číst dál: Spediční firma za vás obstará přepravou zboží

Podnikáte a potřebujete pro rozjezd vašeho projektu větší finanční obnos? Pravděpodobně budete potřebovat tzv. podnikatelský úvěr. Podobně jako u fyzických osob, které nepodnikají si může vzít i podnikatel nebo živnostník půjčku u bankovní organizace. Tyto půjčky jsou ale podmíněny tím, že subjekt musí mít přidělené IČO společně s oprávněním podnikat na území České republiky.

Číst dál: Cesta k podnikatelskému úvěru je trnitá

Kdo z vás se v dětství těšil z každého doručeného balíku, protože v něm byla bublinková fólie? Její praskání byla oblíbenou činností mnoha z nás a často tomu tak pořád je.

Kolik by bylo radosti, kdybychom věděli, že se bublinkové fólie prodávají v obrovských, i stometrových návinech. V této formě mají využití nejen jako uklidňující hračka, ale i v mnoha průmyslových odvětví, zejména v dopravním. Všichni víme, že se používají při balení zásilek, ale proč?

Číst dál: Bublinkové fólie pro každého


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.