Tisk od OK Design

Potřebujete kvalitní velkoplošný tisk? Firma OK Design vám s tím ráda pomůže!

Nabízí 4 typy tiskových materiálů. Papír, PVC fólii, bannery a kromě toho také další speciální materiály pro ty nejnáročnější. Tisk u OK Design probíhá na šestibarevné tiskárně ve kvalitě až 720 dpi. Výsledek tisku je vhodný pro interiérové i exteriérové použití a i bez povrchové úpravy vydrží až tři roky. Maximální možný rozměr tisku je 1540mm.

Jak už jsme vám řekli, jeden z materiálů, který můžete k tisku použít, je papír. OK Design nabízí fotopapír nebo billboardový papír. Další materiál k potisku je PVC fólie, která má životnost až 7 let. Dostáváme se i k speciálním materiálům. Mezi ty můžeme zařadit reklamní plachty, síťovinu a vlajkovinu a fólie pro okenní a světelnou grafiku. Neodlučitelnou součástí každého tisku, obzvláště do exteriérů, je laminace. Pomáhá chránit vytisknutou grafiku před různými druhy poškození a udržuje její původní barevnost i přes vlivy počasí. U OK Design máte možnost si vybrat z lesklého, polomatného nebo matného provedení. Opět zde platí limit 1540mm. Laminaci nabízí v několika různých typech. Je to laminace, která slouží jako ochrana proti graffiti a laminace podlahové grafiky. V obou případech máte možnost vybrat si, zda chcete dodatečnou ochranu proti UV záření nebo ne. Dalším formátem, kterým se OK Desgin zabývá jsou reklamní bannery. Zde můžete vybírat buď z klasických formátů do stojanů, nebo si nechat vyrobit i atypické tvary. OK Design nabízí také službu výroby celoplošné grafiky jako např. potisk automobilů.

digitální tisk OK Design

Zdroj: okdesign.cz

Pokud toužíte po kvalitním velkoplošném tisku, je OK Design to pravé pro vás. Za více než 20 let své existence za sebou mají stovky realizovaných projektů a spokojených klientů. Navštivte jejich webové stránky, kde se můžete podívat na jejich reference a ceny služeb.


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.